Kurumsal

Şirketimiz, Mayıs 2015‘da faaliyete geçmiştir. Aydın Büyükşehir Belediyesi nin otobüslerin işletme hakkını verdiği şirketimiz 45 adet Karsan Atak,11 adet Otokar Doruk LE  otobüs ve 9 adet Jest marka minibüs ile  ilk seferlerine başlamıştır. Kısa süre içerisinde, 27 Karsan Atak, 6 Otokar Doruk LE otobüs ve 12 Karsan Jest marka minibüs filomuza eklenmiş olup, filo sayımız artmıştır.

KURULUŞ  AMACI

Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclisi kararı ile ; AY-ULAŞ, kent içi Toplu Ulaşım Hizmetini yürütmektedir. Bu hizmetin temel amacı, kent içi ulaşımın en iyi seviyelere çıkarılması olduğu bir gerçektir.

AY-ULAŞ; bir toplu ulaşım şirketi olmakla birlikte, kamu hizmeti yürüten ve kamu yararını ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu hizmet anlayışı gereği, yapmakta olduğu ulaşım hizmetinin asil amacı Aydın halkının sosyal konumunu geliştirerek sorunsuz  bir kent içi ulaşımını gerçekleştirmektir.

AY-ULAŞ olarak;
Aydın içi ve çevresinde, ulaşım hizmetleri ile ilgili sunulan hizmetlerden duyulan memnuniyeti sağlamak ve sürekli kılmak amacıyla, belirlemiş olduğumuz politikamızın gereklerini yerine getirmeyi taahhüt ederiz.


Hizmette Mükemmellik
AY-ULAŞ; her müşterisi için değer oluşturmak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmetler sunmak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşteri istek ve şikâyetlerini; en etkili şekilde çözüme kavuşturmakla birlikte, bir iyileştirme fırsatı olarak ele alır.


Sürekli Gelişim
AY-ULAŞ; çalışanlarına, teknolojiye, bilgi sistemlerine, çevreye, iş sağlığı ve güvenliğine ve iş süreçlerine yaptığı iyileştirmeler ve düzenli iç denetimlerle sürekli gelişmeyi, yeni projeler üretmeyi ve hayata geçirmeyi mümkün kılar.


Çevre ve Sosyal Sorumluluk Bilinci
AY-ULAŞ; hizmette mükemmelliği sağlamak ve toplu taşımayı özendirmek yoluyla çevreye maksimum faydayı amaçlar. Faaliyet alanı içerisinde çevre ile ilgili yasa ve mevzuatlara, toplumun değer yargılarına ve kurallarına uyar.